Kas yra YOUR SUPER? - Act for bio

Straipsniai

Your Super įkūrėjai

„Your Super” įkūrėjai Michaelis ir Kristelė

„YOUR SUPER“ ATSIRADIMO ISTORIJA

Viskas prasidėjo tada, kai profesionaliam tenisininkui Michaeliui būnant 24 metų amžiaus, buvo diagnozuotas vėžys. Gydymosi metu, jo draugė Kristelė pradėjo gaminti supermaisto mišinius. Tuos mišinius ji duodavo jam, kad padėtų jam sustiprinti jo imuninę sistemą ir atstatyti jėgas po varginančio gydymo. Kai Michaelis pasijuto geriau, jie suprato kokią galią turi supermaisto produktai ir nutarė, kad reikia pasidalinti ta galia su visu pasauliu. Štai tada ir gimė “YOUR SUPER” kompanija!

Kai kompanija „Your Superfoods“ ir „Your Super“ produktai buvo pristatyti visuomenei, kompanijos internetinė parduotuvė sprogo nuo tūkstančių patenkintų klientų teigiamų atsiliepimų apie produktus. Ir šis skaičius vis auga!
Tokia sekmės istorija neliko nepastebėta įvairioje spaudoje.
Štai kas buvo rašoma apie šią kompaniją:

Žurnalas „Forbes“ – „Šie supermaistai keičia žaidimą“.
Žurnalas „Real Simple“ – „Be užpildų, saldiklių ar dirbtinių ingredientų“.
Žurnalas „Mindbodygreen“ – „Atsakingai ir tvariai gaunami ingredientai“.
Žurnalas „People“ – „Lengviau gauti papildomų vitaminų ir mineralų“

Kompanijos produktų dėka, maitintis sveikai yra ypatingai paprasta ir patogu. 

KĄ APIE KOMPANIJOS PRADŽIĄ PASAKOJA PATYS
ĮKŪRĖJAI KRISTELĖ IR MICHAELIS?

„Dauguma žmonių suserga dėl netinkamos mitybos ir pasirinkto gyvenimo būdo – sukūrėme supermaisto ir augalinių baltymų mišinius – tokiu būdu kasdien galite pagerinti savo sveikatą ir jaustis geriau!“
Kartu su mitybos specialistų pagalba, sukūrėme lengvai naudojamus supermaisto mišinius. Kiekvienas „YOUR SUPER” mišinys pagamintas tik iš 5-6 natūraliai džiovintų supermaisto produktų ir su konkrečiomis funkcijomis ir privalumais, kad pagerintų jūsų sveikatą.

-Kristel’ė ir Michael’is-

KĄ „YOUR SUPER“ KOMPANIJA DARO KITAIP?

KOKYBĖ

Jūs nusipelnėte žinoti, ką dedate į savo kūną. Your Super mišiniuose yra 5–6 natūraliai džiovinti supermaistai – tai viskas! Kiekvienas ingredientas yra sertifikuotas ekologiškas, sertifikuotas be GMO, be glifosato, augalinės kilmės ir be glitimo. Nėra jokių saldiklių, stevijos, dirbtinių kvapiųjų medžiagų, užpildų, konservantų ar priedų.

100 % SKAIDRUMAS

Manome, kad turėtumėte žinoti, iš kur gaunamas jūsų (super) maistas. Štai kodėl sukūrėme 100 % skaidrią tiekimo grandinę. Visas savo sudedamąsias dalis gauname tiesiogiai, žinome, iš kur jos atkeliauja, ir stengiamės daryti teigiamą poveikį vietinėms bendruomenėms, iš kurių jos gaunamos.

ATIDAVIMAS 1:1

Your Super įmonė turi „B Corp” sertifikatą – tai aukščiausias socialinės įmonės atsakomybės standartas. Tikime, kad kiekvienas nusipelno būti laimingas ir sveikas, todėl bendradarbiaujame su organizacija „Action Against Hunger“, todėl už kiekvieną įsigytą „Your Super“ mišinį (1:1) dovanojame gyvybę gelbstintį maisto batonėlį tiems, kuriems to reikia.

MICHAELIO ISTORIJA

„Užaugęs kaip sportininkas ir profesionaliai žaisdamas tenisą jaučiausi nenugalimas! Tai pasikeitė, kai man būnant 24 metų buvo diagnozuotas vėžys. Atsigaudamas ir bandydamas atstatyti imuninę sistemą, sužinojau, kaip svarbu aprūpinti organizmą visaverčiu maistu.
Mano draugė Kristel pasidalino savo namuose pagamintais supermaisto miltelių mišiniais. Vartodamas juos jaučiausi energingas, laimingesnis ir vis labiau sąmoningesnis. Kuo daugiau tyrinėjau, tuo labiau buvau šokiruotas, kai sužinojau apie savo dietos poveikį kūnui ir apie tai, kaip šie turtintys daug maistinių medžiagų supermaisto produktai vietinėse kultūrose buvo naudojami tūkstančius metų.
Kodėl daugiau žmonių apie tai nežinojo? Aš tai paverčiau į savo asmeninę misiją – šviesti ir įkvėpti žmones maitinti savo kūną geriausiu natūraliu visaverčiu maistu. Gera mityba ir informacija apie tai turėtų būti prieinama visiems!“

KRISTELĖS ISTORIJA

Aš taip pat užaugau profesionaliai žaisdama tenisą, o aš ir Michaelis iš tikrųjų susitikome aikštėje! Iki Michaelio vėžio diagnozės buvome jauni, sveiki ir laimingi. Tai man priminė mano patirtį, kai man buvo 12 metų ir tas pats nutiko mano mamai.
Nusprendusi išlikti pozityvi, nusipirkau peruvinės pipirnės (maca), kviečių žolės, miežių žolės, čia (chia) sėklų, spirulinos, lukumos (lucuma), linų sėmenų, ir dar daugiau. Kai mano teta mitybos specialistė patarė, kokių vitaminų ir mineralų organizmui reikia kasdien ir ko reikia, kad jis pasveiktų, mano spintose buvo chaosas.

Sukūriau 7 unikalius mišinius, naudingus sveikatai. Mano šeima, draugai ir Michaelas išbandėme mišinius savo pusryčiuose. Maistingųjų medžiagų turintys supermaisto deriniai buvo LENGVAS būdas pradėti SUPER dieną. Mano alergijos ir egzema pradėjo nykti. Visi, kurie vartojo šiuos mišinius, pradėjo atrodyti ir jaustis geriau. Michaelis ir aš žinojome, kad turime dalintis šiais supermaistais ir informacija apie juos su pasauliu! Manęs niekas taip nejaudina, kaip pasidalinti, kad sveika gyvensena nėra tokia sudėtinga (ir kad nedideli pokyčiai lemia didelį skirtumą)!

DABARTINĖ „YOUR SUPER” PRODUKCIJA

Golden Mellow1. GOLDEN MELLOW
Auksinio pieno mišinys atsipalaidavimui
Ajurvedos žolelių ir adaptogenų mišinys kūnui ir protui nuraminti, stresui sumažinti.  Adaptogenai ir Ajurvedos žolelės skatina atsipalaidavimą ir padeda nervų sistemai prisitaikyti prie streso
Svoris: 200g | 40 porcijų.
Skonis: Šildantis ciberžolių chai, šiek tiek aštrus.
Porcijos dydis: 5g arba 1-2 arbatiniai šaukšteliai.
Naudojimas: 1-2 kartus per dieną įmaišykite 1-2 arbatinius šaukštelius „Golden Mellow“ į šiltą augalinės kilmės pieną, vandenį, kokteilį, jogurtą, ar košę.
Sertifikuota ekologiška sudėtis: ciberžolė, migdomiji vitanija (ašvaganda), imbieras, cinamonas, lukuma vaisiai ir pipirai.

Magic Mushroom

2. MAGIC MUSHROOM
Kakavos milteliai su adaptogenais stresui sumažinti
Aukščiausios kokybės kakavos milteliai su galingais ir maistingais čaga ir reiši grybais. Šis ekologiškas supermaisto mišinys padeda natūraliai atsipalaiduoti ir sumažinti stresą
Svoris: 150g | 30 porcijų
Skonis: Šokoladinis, cinamono skonis
Porcijos dydis: 5g arba 1-2 arbatiniai šaukšteliai.
Naudojimas: Įdėkite 1-2 šaukštelius „Magic Mushroom“ mišinio į šiltą augalinį pieną, kokteilius, avižinius dribsnius, užkandžius ar net kavą. Naudokite šį mišinį 1 – 2 kartus per dieną. Norėdami gauti geriausius rezultatus, naudokite kasdien.
Sertifikuota ekologiška sudėtis: kakava, čaga (chaga) grybai, migdomoji vitanija (ašvaganda), reiši (reishi) grybai, lukumos vaisiai ir cinamonas.

Skinny Protein

3. SKINNY PROTEIN
Veganiški baltymai žaliesiems kokteiliams
Aukštos kokybės augalinių baltymų (62%) mišinys kartu su 3 žaliais supermaistais mikroelementams papildyti. Naudokite šį mišinį baltymų kokteiliams paruošti po treniruotės, kad gautumėte augalinių baltymų ir maistingų žalumynų porciją.
9 gramai gerai įsisavinamų baltymų ir tik 1,4 gramo angliavandenių vienoje porcijoje;
Svoris: 400g | 26 porcijos;
Skonis: Riešutų, žalumynų;
Porcijos dydis: 15g | 2 valgomieji šaukštai;
Naudojimas: Ryte arba po treniruotės įpilkite 2 šaukštus „Skinny Protein“ mišinio į augalinės kilmės pieną, jogurtą, kokteilius, košę ar užkandžius.
Sertifikuota ekologiška sudėtis: Žirnių baltymai, Kanapių sėklų baltymai, Moringa, Spirulina ir Alfalfa (Liucerna).

4. PLANT PROTEIN
Lengvai virškinamas veganiškas proteinas su maka
Nesaldinti, lengvai virškinami augalinės kilmės baltymų milteliai su trejais supermaistingais augalais.  Lengva naudoti kokteiliuose ir užkandžiuose. Sudėtyje yra visos nepakeičiamos aminorūgštys.
9 g. lengvai virškinamų baltymų vienoje 15 g porcijoje
Svoris: 400g | 26 porcijos
Skonis: Neutralus, šiek tiek saldus
Porcijos dydis: 15 g arba 1-2 valgomieji šaukštai
Sertifikuota ekologiška sudėtis: ryžių baltymai, žirnių baltymai, Peruvinės pipirnės (maca) šaknis, lukuma vaisiai ir bananai.
Naudojimas: Ryte arba po treniruotės įpilkite 2 šaukštus mišinio į kokteilius, avižinius dribsnius, blynus, humusą, užkandžius ar augalinį pieną. Tinka ir kepimui. Naudokite šį mišinį 1 – 2 kartus per dieną.

Forever Beautiful5. FOREVER BEAUTIFULL
Grožio uogos su vitaminu C ir antioksidantais
Gražios odos paslaptis – tinkamos maistinės medžiagos: vitaminas C ir antioksidantai iš tauriųjų uogų. Papildykite mitybą natūraliais maisto produktais grožiui ir pamaitinkite odos ląsteles iš vidaus.
Svoris: 200g | 40 porcijų.
Skonis: Skanių uogų, šiek tiek saldus.
Porcijos dydis: 5g arba 1 – 2 arbatiniai šaukšteliai.
Naudojimas: Naudokite 2 šaukštelius „Forever Beautiful“ į vandenį, sultis, kokteilius, jogurtą ar košę. Norėdami gauti geriausius rezultatus, naudokite mišinį kasdien.
Sertifikuota ekologiška sudėtis: Chia sėklos, Acai uogos, Maqui uogos, Acerola vyšnios, Peruvinės pipirnės (Maca) šaknis ir Mėlynių uogos.

6. PLANT COLLAGEN
Latte mišinys su maistu odai , kad ji švytėtų
Augalinės kilmės supermaisto milteliai su ingredientais, kurie skatina kolageno gamybą, kad oda atrodytų sveika.
Pamaitinkite odą būtinais vitaminais, kurie palaiko ir apsaugo ląstelių gamybą
Madagaskaro vanilė suteikia mišiniui natūralų aromatą
Puikiai tinka kaip grietinėlė į latte, kokteilius ir avižinius dribsnius
Svoris: 120 gramų | 5 g vienai porcijai
Skonis: Neutralaus skonio su vanilės prieskoniu
Porcijos dydis: 5g arba 1-2 arbatiniai šaukšteliai
Naudojimas: Du arbatinius šaukštelius “Plant Collagen” įpilkite į kokteilius, avižinius dribsnius ar latte. Norėdami pasiekti geriausius rezultatus, naudokite kasdien.
Sertifikuota ekologiška sudėtis: Tokos (Tokotrienolis – ryžių sėlenos), Žirnių baltymai, Tremella grybas, Lukumos vaisius (Lucuma), Vanilė, Alavijas.

Moon Balance Mix

7. MOON BALANCE
Ajurvedos supermaisto mišinys moterims
MOON BALANCE – tai galingas Ajurvedos žolelių ir adaptogenų mišinys. Sukurtas specialiai moterims.
Pripildytas maistinių medžiagų, kad padėtų moterims kiekvienoje jų ciklo fazėje. Skirtas natūraliai atkurti hormonų balansą.
Svoris: 200g | 40 porcijų
Skonis: žemiškas, kinrožių
Porcijos dydis: 5g arba 1-2 arbatiniai šaukšteliai
Naudojimas: Tiesiog mėgaukitės šiuo mišiniu ryte su vitaminų kokteiliu arba vakare su raminančiu Rožiniu Latte. Sumaišykite 1-2 šaukštelius „MOON BALANCE“ su augaliniu pienu, kad pagamintumėte karštą arba šaltą rožinę lattę.
Sertifikuota ekologiška sudėtis: Baobabo vaisiai, Peruvinė Pipirnė (Maca), Kinrožė (hibiscus), Indiškojo lapainio (amla) uogos, Burokėliai ir Standusis smidras (Šatavari).

Super Green

8. SUPER GREEN
Kasdienė maistingų žalumynų porcija imunitetui stprinti
Vienoje „Super Green“ porcijoje yra mikrožalumynų turinčių daug maistinių medžiagų, kuriuos galite lengvai įmaišyti į savo kasdienius kokteilius. Mišinyje daug skaidulų, prebiotikų ir vitaminų.
Svoris: 150 g | 30 porcijų;
Skonis: žalumynų, šiek tiek žemiškas;
Porcijos dydis: 5 g arba 1 – 2 arbatiniai šaukšteliai.
Naudojimas: Tiesiog įpilkite 1 – 2 arbatinius šaukštelius (5 g) mišinio į kokteilius, sultis, vandenį, pusryčius ar žalius gėrimus.
Sertifikuota ekologiška sudėtis: Kviečių želmenys, Miežių želmenys, Moringa, Baobabo vaisiai, Spirulina ir Chlorella.

9. SUPER BREW
Alternatyva kavai su funkciniais grybais
Skani ir mažai kofeino turinti alternatyva kavai su ajurvediniais ingredientais, adaptogenais ir supermaistais
Tik 23 mg kofeino vienoje porcijoje
Suteikia subalansuotą energiją
Padeda susikaupti ir išlaikyti dėmesį
Svoris: 150 gramų | 30 porcijų
Skonis: Skrudintas, Riešutinis
Porcijos dydis: 5g arba 1-2 arbatiniai šaukšteliai
Naudojimas: Įpilkite 1 arbatinį šaukštelį į puodelį karšto vandens arba augalinio pieno. Tiesiog išmaišykite, arba suplakite, ir mėgaukitės.
Sertifikuota ekologiška sudėtis: Kiaulpienės šaknis, Lubinai, Čaga grybai, Kokosų pienas, Juodoji arbata ir Jūros druska.

Energy Bomb

10. ENERGY BOMB
Mišinys su Guarana produktyvumui ir energijai
Atrakinkite galią savyje! Sveika alternatyva kavai ar energetiniam gėrimui. Natūralus mišinys su guarana ir maca suteikia ilgai trunkančios energijos ir pamaitina organizmą naudingomis medžiagomis.
Svoris: 200g | 40 porcijų.
Skonis: Šiek tiek riešutų, skanių uogų.
Porcijos dydis: 5g arba 1 – 2 arbatiniai šaukšteliai.
Naudojimas: Tiesiog įpilkite vieną arbatinį šaukštelį (5 g) mišinio į kokteilius, sultis, vandenį, pusryčius ar užkandžius. Natūraliai daug kofeino. Netinka vaikams ir nėštumo metu.
Išbandykite mūsų mėgstamą kokteilių receptą: 1 šaukštelis „Energy Bomb“, 1 bananas, 50 g braškių, 1 puodelis migdolų pieno.
Sertifikuota ekologiška sudėtis: Acai uogos, Guarana, Peruvinė pipirnė (Maca), Lukuma vaisiai, Bananai.

Power Matcha Mix

11. POWER MATCHA
Matcha Latte milteliai energijai ir susikaupimui
Tradicinė Matcha (Japoniškos žaliosios arbatos milteliai) su privalumais – energija ir žalumynai viename mišinyje! Naudokite šį mišinį geresniam susikaupimui ir energijai.
Svoris: 150g | 30 porcijų
Skonis: švelni žalioji arbata
Porcijos dydis: 5g arba 1-2 arbatiniai šaukšteliai
Naudojimas: Ryte arba po pietų įmaišykite 1 -2 arbatinius šaukštelius POWER MATCHA į šiltą pieną, kad galėtumėte paruošti Matcha Latte, arba tiesiog įdėkite mišinio į kokteilius, vandenį, sultis, jogurtą, avižinę košę ar užkandžius. Naudokite šį mišinį 1 – 2 kartus per dieną. Natūraliai daug kofeino. Netinka vaikams ir nėštumo metu
Sertifikuota ekologiška sudėtis: Mača (matcha), Peruvinė Pipirnė (Maca), Moringa, Kviečių žolė, Miežių žolė.

Gut Feeling mix

12. GUT FEELING
Tirpus mišinys su salieru virškinimui
Greitai paruošiamas supermaisto mišinys su topinambu, salierais ir imbieru, turintis daug ląstelienos, maitina gerąsias žarnyno bakterijas ir natūraliai gerina virškinimą. Žarnyno mikrobiomui subalansuoti.
Svoris: 150g | 30 porcijų
Skonis: švelnios salierų sultys, šiek tiek saldžios ir aštrios
Porcijos dydis: 5g arba 1-2 arbatiniai šaukšteliai
Naudojimas: 1 – 2 kartus per dieną įmaišykite 1-2 arbatinius šaukštelius “GUT FEELING” mišinio į vandenį, sultis arba įpilkite į kasdienius kokteilius. Šiuo gėrimu galite pradėti dieną arba išgerti jo po sunkaus maisto. Neviršykite rekomenduojamos paros normos. Pajuskite tą gerą jausmą pilve!
Sertifikuota ekologiška sudėtis: salierai, topinambas (Jeruzalės artišokas), obuoliai, citrina, melisa ir imbieras.

 

13. GUT RESTORE
Tirpus tropinis gėrimas žarnyno veiklai pagerinti
Šiame gaivinančiame tropinio gėrimo mišinyje yra gyvų bakterijų kultūrų ir fermentuoto imbiero, kuris palaiko normalų virškinimą ir sveiką žarnyną. Jis yra aštraus, šiek tiek saldaus atogrąžų skonio, todėl juo lengva ir skanu mėgautis kasdien praėjus 30 minučių po pirmojo ar antrojo valgio.
3 gerųjų bakterijų kultūros jūsų žarnynui.
Supervaisiai su virškinimo fermentais
Natūralūs virškinimo fermentai (bromelainas) iš ananasų
150 milijardų gerųjų bakterijų vienoje talpykloje ir 5 milijardai gerųjų bakterijų vienoje porcijoje.
Svoris: 150 g | 30 porcijų
Skonis: Pusiau saldus ir aitrus mango skonis
Porcijos dydis: 5g arba 1-2 arbatiniai šaukšteliai
Naudojimas: Įpilkite 2 šaukštelius Gut Restore į šaltą vandenį per 30 minučių po valgio.
Sertifikuota ekologiška sudėtis: Mangas, Morkos, Ananasai, Fermentuotas imbieras, Lactobacillus acidophilus, Bifidobacerium lactis, Lactobacillus plantarum.

YOUR SUPER PRODUKTŲ RINKINIAI

LAIMINGO ŽARNYNO RINKINYS
Supermaisto mišiniai sklandžiam virškinimui ir žarnynui
Rinkinį sudaro 2 produktai:
1 x GUT FEELING
1 x GUT RESTORE

 

DETOKSIKACIJOS RINKINYS
Pasijusk geriau vos per 5 dienas su 5 dienų detoksikacijos programa. Rinkinį sudaro 5 produktai:
1 x GUT FEELING
1 x SUPER GREEN
1 x FOREVER BEAUTIFULL
1 x SKINNY PROTEIN
1 x GOLDEN MELLOW

SUPERMOTERS RINKINYS
Laimingiems hormonams – pagaminta moters – moterims. Rinkinį sudaro 5 produktai:
1 x PLANT PROTEIN
1 x FOREVER BEAUTIFULL
1 x MOON BALANCE
1 x PLANT COLLAGEN
1 x MAGIC MUSHROOM

SVEIKAS IR GRAŽUS RINKINYS

Rinkinys fiziškai aktyviems. Rinkinį sudaro 4 produktai:
1 x SKINNY PROTEIN
1 x PLANT PROTEIN
1 x GOLDEN MELLOW
1 x ENERGY BOMB

RINKINYS IMUNITETUI
Supermaisto mišiniai imunitetui stiprinti. Rinkinį sudaro 4 produktai:
1 x GOLDEN MELLOW
1 x SUPER GREEN
1 x MAGIC MUSHROOM
1 x FOREVER BEAUTIFULL

Patiko straipsnis? Paremkite mus pasidalindami juo socialiniuose tinkluose!
Facebook
Twitter
LinkedIn

Kitos naujienos

Kas yra Guarana? Ir kuo ji naudinga?

Guarana Guaranos augalas kilęs iš Amazonės, jo vaisius atrodo kaip akies obuolys ir dažnai apibudinamas kaip keistos išvaizdos supervaisius! Bet

Fizinis aktyvumas ir stresas

Sužinokite, kaip fzinis aktyvumas gali padėti susitvarkyti su stresu ir sumažinti neigiamus streso sukeltus padarinius.

Krepšelis
Imkite nuolaidą!
Prenumeruokite Act4bio naujienas ir pasiimkite 10% nuolaidos kuponą sekančiam apsipirkimui!
    Prenumeruoti
    Sutinku su act4bio.lt privatumo politika.