Act for Bio įkūrėjai

KĄ DARAI – DARYK SVEIKAI

Mūsų misija padėti žmonėms natūraliais būdais gerinti sveikatą ir gyvenimo kokybę.

Kaip maitinamės, kiek ir kaip judame, bei kaip mes sugebame susidoroti su stresu, visa tai, turi didelę įtaką mūsų sveikatai, gyvenimo trukmei ir kokybei.

Mes padedame kiekvienam natūraliais būdais rūpintis savo sveikata ir tuo pačiu prisidėti prie tvaresnio pasaulio. Mūsų išbandyti ir atrinkti kokybiški, natūralūs ir ekologiški produktai – maisto papildai, supermaistas, švaros prekės bei tvarūs produktai sveikai gyvensenai padės rūpintis savo sveikata ir gamtos saugojimu.

Norime parodyti, kad gyventi sveikai gali būti paprasta ir gera.

MŪSŲ ISTORIJA

ACT FOR BIO – tai šeimos verslas.

Susipažinkite su Act for bio įkūrėjais.

Indrė yra psichologė – psichoterapeutė, o Marius – sporto specialistas.
Marius jau seniai domėjosi natūraliais būdais, produktais gerinančiais žmonių sveikatą. O Indrė daug dirbdama su žmonėmis, suprato kad šiandieniniame gyvenime daugeliui sunku išlaikyti gyvenimo balansą. Tai paskatino sujungti jėgas ir žinias padėti žmonėms rūpintis savimi natūraliais būdais. 

 

Indrė ir Marius

„Suprasdami, kad judėjimas, sveika mityba ir gebėjimas susitvarkyti su stresu stipriai įtakoja mūsų sveikatą, nutarėme sujungti jėgas ir sukurti vietą kur žmonės galėtų rasti ekologiškų, natūralių, saugių ir veiksmingų priemonių sveikatai gerinti.“