KĄ DARAI – DARYK SVEIKAI

Visi žinome, kad gamta yra mūsų sveikatos šaltinis, o mūsų organizmas turi natūralų gebėjimą kovoti su įvairiomis sveikatos problemomis. Šį natūralų organizmo gebėjimą, vadinamą imunitetu, galima sustiprinti natūraliais būdais ir priemonėmis. Fizinis aktyvumas, sveika mityba, streso įveikimo metodikos ir meditacija, kaip tik ir yra tos priemonės, kurios stiprina mūsų fizinę bei emocinę sveikatą.

 

IŠ MEILĖS GAMTAI

Atsižvelgdami į pasaulyje susiklosčiusią situaciją – vis didėjančią oro ir aplinkos taršą –  kviečiame visus žmones atsigręžti į gamtą ir ne tik naudotis jos teikiamomis dovanomis, bet ir gerbti bei saugoti ją ir prisidėti prie taršos mažinimo.

Rūšiuokime šiūkšles, nenaudokime plastikinių pakuočių, o pakeiskime jas kitomis ekologiškomis medžiagomis. Naudokime atsinaujinačios, žaliosios energijos šaltinius, o aplinkai ir žmogui kenksmingus pesticidus ir herbicidus pakeiskime mažiau kenkiančiais produktais ir pasaulis taps žymiai švaresnis. 

Mes siūlome tik natūralius ir ekologiškus sprendimus sveikatai ir aplinkai. Jokių dirbtinių, cheminių pakaitalų ir toksinų. 

Saugokime gamtą ir ji apsaugos mus!

MISIJA

Suteikti galimybę kiekvienam žmogui naudotis gamtos dovanomis ir prisidėti prie gamtos išsaugojimo.

VIZIJA

Natūraliai sveikesni ir laimingi žmonės bei švaresnis pasaulis.